Blog

Tiekėjai paletėmis – geras startas prekybai

Tiekėjai paletėmis

Pradedant prekybą kartais būna ganėtinai sunku išsirinkti tinkamus tiekėjus, o ir norimos prekės ne visada siūlomos tokiais kiekiais, kuriuos „paveža“ pradedantieji verslininkai. Mūsų siūlomi tiekėjai paletėmis gali būti puikiu pasirinkimu pradėti savo verslą, kadangi galima išmėginti labai įvairias prekes, užsakyti vos vieną ar kelias paletes ir taip „pasimatuoti“ pardavėjo profesiją.

Pradedantiesiems siūlome rinktis Europos Sąjungos tiekėjus, taip išvengsite muitinės procedūrų, o ir prekių pristatymas bus paprastesnis bei greitesnis. Dauguma tiekėjų siūlo palečių pristatymą į Lietuvą, o jei ne – reikės rasti vežėją. Daliniai kroviniai ES yra kur kas paprasčiau randame nei iš ES nepriklausančių valstybių.

Paletėse gali būti naudotų prekių!

Pirkdami paletes būtinai žiūrėkite detalų aprašymą. Dažnai paletėse būna grąžintos prekės, o tai reiškia – tarp naujų, nenaudotų daiktų gali būti trumpą laiką naudoti, atnaujinti daiktai, kurie grįžo dėl broko ar kitų priežasčių.

Kai kurie pardavėjai, ypač prekiaujantys dideliais kiekiais, palečių nerūšiuoja, tad galite už itin žemą kainą įsigyti gana įdomių rinkinių – nuo visiškai naujų, neišparduotų prekių, kurios tik užima sandėlio vietą tiekėjui, iki brokuotų prekių, kurios, deja, tinkamos tik dalims. Žinoma, tai atsispindi ir paletės aprašyme.

Ypač vertina turgaus ir Facebook prekeiviai

Palečių tiekėjus ypač palankiai vertina žmonės, kurie užsiima prekyba turguose ar socialiniuose tinkluose, skelbimų portaluose. Dažnai paletėse būna po kelis ar net vos po 1-2 vienodus daiktus, tad parduotuvėms toks variantas nėra itin patrauklus. Tuo tarpu prekiaujantys pavieniais daiktais iš tokių prekių sugeba nemenkai uždirbti – ypač jei tai prekės, kurių Lietuvos rinkoje nėra.

Be abejonės, yra palečių, kuriose vien tik vienos rūšies prekės, tačiau tai gana retas atvejis ir tokios paletės nėra paklausios dėl palyginti aukštų kainų, nesiskiriančių nuo elementarios prekybos didmena.

Trūkumai

Esminiai prekių įsigijimo paletėmis trūkumai yra šie:

  • Reikia užsakyti ir apmokėti už prekes dar prieš jas parduodant (neįmanomas dropshipping būdas);
  • Palečių sandėliavimas reikalauja atitinkamų patalpų, iki kurių turėtų būti patogus privažiavimas, didesnė erdvė
  • Ne visuomet aišku, kokios tiksliai prekės bus paletėse (priklauso nuo konkretaus tiekėjo ir perkamos paletės).

Populiariausios prekės paletėmis – žaislai ir buitinė technika

Prekių paletėmis būna labai įvairių, tačiau mūsų tiekėjai paletėmis dažniausiai siūlo žaislus ir buitinę, vaizdo, garso techniką. Neretai galima rasti mažiau populiarių gamintojų televizorių paletes, atskiras virtuvės technikos paletes ir žinoma daugybę žaislų. Pastarieji yra bene populiariausias mūsų pirkėjų pasirinkimas.

Įsigykite prekes paletėmis ir jau po ~savaitės išmėginkite pardavėjo duoną!

Write a comment