Blog

Tiekėjai iš Lenkijos – mėgstamiausi mūsų klientų

Nereikia stebėtis, kad tiekėjai iš Lenkijos yra vieni mėgstamiausių tarp verslą pradedančių prekeivių. Ypač juos vertina elektroninių parduotuvių savininkai. To priežastis labai paprasta – pristatymas iš Lenkijos trunka labai mažai, o kaimyninė šalis neretai gali nudžiuginti ir ypač geromis kainomis bei dropshipping galimybe.

Ypač trumpas pristatymas

Greitas pristatymas iš Lenkijos

Dažnai iš Lenkijos tiekėjų perkamos prekės atkeliauja į Lietuvą greičiau nei Lietuvoje iš vieno miesto į kitą. Prekių judančių tarp Lenkijos ir Lietuvos kiekis toks didelis, jog beveik visi kurjeriai vykdo vežimus kiekvieną dieną, tad jei tik tiekėjas išsiunčia prekę laiku, didelė tikimybė ją gauti per artimiausias 2-3 darbo dienas. Retkarčiais prekės iš Lenkijos atvyksta ir kitą darbo dieną!

Toks greitas pristatymas labai svarbus punktas renkantis tiekėją el. prekyba besiverčiantiems asmenims, kurie neturi galimybių sandėliuoti prekių pas save. Pasirinkus tiekėjus iš Lenkijos prekės nuo užsakymo iki atvykimo pas galutinį pirkėją keliaus tiek pat arba tik nežymiai ilgiau nei perkant jas daugumoje elektroninės prekybos vietų Lietuvoje. Be to, net ir didieji e-prekybos tinklai dažnai užsako prekes tiesiai iš Lenkijoje esančių jų tiekėjų sandėlių. Žinoma, daug kas automatizuota, tačiau mažai kuo skiriasi nuo mažų prekybos taškų internete – prekės keliauja kartais net iš tų pačių sandėlių.

Gera kaina

Kaina taip pat yra labai svarbus veiksnys. Jei tiekėjo kainos žemos – galite lengviau parduoti prekes Lietuvoje ir uždirbti. Tiekėjai iš Lenkijos vertinami dėl gerų kainų, tuo tarpu kitose Europos šalyse esantys tiekėjai dažnai yra kiek brangesni. Žinoma, tai priklauso ir nuo konkrečių prekių – kai kurios prekės gali būti kur kas pigesnės net pačiose brangiausiose šalyse, jei jos tik ten yra gaminamos ar dėl įvairių kitokių priežasčių. Tačiau žvelgiant masiškai, Lenkijos tiekėjai siūlo vienas geriausių kainų. Pridėjus greitą pristatymą – tai bene idealus pasirinkimas, ypač pradedantiems prekeiviams.

Tiekėjai iš Lenkijos – ne tik pigios prekės

Dažniausiai akcentuojamos pigesnės, masinės produkcijos ir žemesnės klasės prekės, tačiau tiekėjai iš Lenkijos gali pasiūlyti ir labai aukštos kokybės prekių. Tai ir prabangūs, firminiai ar dizainerių drabužiai, interjero prekės, kompiuterinė technika ir kita. Kad ir ko reikėtų, Lenkijos tiekėjai tikrai gali pasiūlyti nemažai skirtingų prekių.

Skirtingos prekės, geros kainos, žaibiškas pristatymas – tai yra ypač svarbūs privalumai, kodėl tiekėjai iš Lenkijos yra pasirinkimas numeris vienas!

Write a comment